Професор Віктор Олександрович ФЕДОРЕНКО, до 70-річчя від дня народження

 

22 вересня 2021 року виповнилося 70 років  від дня народження Вікторові Олександровичу Федоренку – доктору біологічних наук, професору, завідувачу кафедри генетики і біотехнології Львівського національного університету імені Івана Франка, члену Ради і Президії Українського товариства генетиків і селекціонерів імені М.І. Вавилова, відомому вченому в галузі генетики і біотехнології мікроорганізмів. У цей чудовий день зичимо Вам, Вікторе Олександровичу, святкового настрою, на довгі роки міцного здоров’я, родинного затишку та благополуччя, творчих успіхів, енергійності та запалу, плодовитих учнів, подальшого успішного розвитку Вашого колективу та високих досягнень у професійній діяльності.

Читати: Професор Віктор Олександрович ФЕДОРЕНКО до 70-річчя від дня народження


XVI Міжнародна наукова конференція «Фактори експериментальної еволюції організмів»

Шановні учасники об’єднаної XV і XVІ Міжнародної наукової конференції
«Фактори експериментальної еволюції організмів»!

У зв’язку із погіршенням епідеміологічної ситуації в Україні щодо коронавірусної хвороби COVID–19, конференцію буде проведено у форматі он-лайн. Оргкомітет конференції до останнього сподівався провести її в очному форматі.

Усі засідання буде проведено згідно з Програмою конференції, посилання на яку наведено нижче. Відкриття конференції відбудеться у вівторок, 21 вересня о 9.30. Підведення підсумків та закриття конференції відбудеться 22.09.
З метою зручної та швидкої комунікації у Viber створено групу Factors_Conference_2021. Всі учасники, які надіслали реєстраційні форми, уже долучені або будуть долучені до цієї групи. Прохання залишатися у цій групі до закриття конференції.
У viber-групу Factors_Conference_2021 та на зазначені у реєстраційних формах e-mail буде надіслано лінк на вхід у Zoom-конференцію. Лінк буде однаковим на усі засідання.

Учасники конференції, які планували представити свої результати у формі стендових доповідей, можуть представити їх у вигляді усних доповідей з презентацією. Якщо Ви плануєте це зробити, зверніться, будь ласка, до Дробик Н.М., e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , тел.: +38(097)472-53-50. У Програму конференції будуть внесені відповідні зміни.

Дякуємо за розуміння і приносимо вибачення за незручності, що виникли у зв’язку із зміною формату проведення конференції.  

З повагою Оргкомітет.

Завантажити робочу Програму конференції


    Українське товариство генетиків і селекціонерів ім. М.І.Вавилова (УТГіС)  є  всеукраїнською громадською організацією, що об’єднує на добровільних засадах фахівців. які беруть участь у науково - дослідницькій, педагогічній та практичній діяльності у галузі генетики,  селекції, біотехнології  та суміжних наук.

    Основною метою  роботи  УТГіС  є сприяння професійній та науковій  діяльності  спеціалістів, спрямованої на поліпшення рівня вітчизняної науки та практики.   Найважливішими завданнями Товариства є  сприяння підготовці наукових кадрів, підвищенню їх кваліфікації,  розширенню і поглибленню  фахових знань, а також сприяння у встановленні та розвитку міжнародних наукових зв’язків.

    Українське товариство генетиків і селекціонерів ім. М.І.Вавилова  засноване у березні 1967 р. Найвищий керівний орган Товариства – з’їзд, який обирає Раду. Рада обирає президента УТГіС, віце-президентів, ученого секретаря, президію, призначає скарбника.  За час існування відбулося 9 з’їздів УТГіС (1967, 1971, 1976, 1981, 1986, 1992, 2002, 2007, 2012). Першим президентом Товариства  був  д-р біол. наук, професор  П.К. Шкварніков, від 1976 р. –  д-р с.-г. наук, професор, академік НАН України  і УААН  О.О.Созінов, від 1986 р. –  д-р біол. наук, професор,  академік НАН України   В.В.Моргун, від 2002 р. – д-р с.-г. наук, професор, академік  УААН  М.В. Роїк, від 2007 р. – д-р біол. наук, професор,  чл.-кор. НАН України В.А. Кунах.

    У 2012 році  Товариство налічує близько 1500 членів, об’єднаних у 25 регіональних відділень: Асканійське, Вінницьке, Волинське, Дніпропетровське, Донецьке, Житомирське, Закарпатське, Запорізьке, Івано-Франківське, Київське міське, Київське обласне, Кримське, Львівське, Луганське, Миколаївське, Подільське, Полтавське, Сумське, Тернопільське, Харківське, Херсонське, Хмельницьке, Черкаське, Чернівецьке, Чернігівське.

    Із 2003 року Товариство видає науково-практичний журнал «Вісник Українського товариства генетиків і селекціонерів», який висвітлює теорію, стан і проблеми, методи і результати досліджень в галузі генетики, селекції та сучасної біотехнології, а також вплив цих наук на розвиток суміжних напрямів біології, медичних і сільськогосподарських наук. Періодичність видання – 2 номери в рік. Журнал включено до оновленого переліку наукових фахових видань України, в яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата наук у галузі біологічних наук (Наказ Міністерства освіти і науки України №1328 від 21 грудня 2015 р.).

    Згідно Статуту Товариства індивідуальними членами Товариства можуть бути громадяни України, особи без громадянства, іноземці, що досягли повноліття, мають вищу освіту, чия професійна діяльність пов’язана з генетикою та селекцією, які працювали за спеціальністю не менше року, визнають Статут Товариства, регулярно сплачують членські внески та активно сприяють виконанню статутних завдань Товариства, не визнані судом недієздатними.
    Членство в Товаристві є фіксованим і підтверджується записом у реєстрі членів Товариства.

    Вступний внесок, що супроводжується видачею членського квитка і значка, становить 100 грн.
На 2020 рік розмір річних членських внесків в УТГіС становить:
Для працівників науки і освіти
    для докторів наук – 100 грн,
    для кандидатів наук – 80 грн;
    для співробітників без наукового ступеня і аспірантів – 50 грн;
    для студентів – 30 грн
Для інших громадян України й іноземних громадян - 100 грн.